KONST / Litografier / Färglitografi 15018201
nr 1501 8201
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 6/200. Färglitografi, bildmått: 43x54. Yttermått inklusive ram: 64x71 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:53:46
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg